Reference

Jana MullerovaJana Mullerova
17:56 31 May 23
Jelikož jsem potřebovala služby realitního makléře, nejlépe z blízkého okolí, kontaktovala jsem paní Ing. Hanu Havránek (Dörflerovou). Při jednání byla velmi ochotná, milá a profesionální, s komunikací nebyl žádný problém, vždy dodržela domluvený termín. Maximální spokojenost, mohu všem doporučit.
Ondřej RadičOndřej Radič
14:52 27 Apr 23
Realitní kancelář RE/MAX Alfa jsem kontaktoval ohledně pronájmu bytu a jako makléřka mi byla přidělena paní Barbara Miller. Musím říct, že spolupráce byla absolutně bezproblémová. Paní Miller zajistila velké množství zájemců, takže jsme si mohli pečlivě vybírat s kým uzavřeme nájemní smlouvu. Během procesu byla s paní Miller výborná komunikace, na emaily odpovídá rychle a na telefonu je prakticky pořád. Smlouvy a dokumentaci měla připravenou v předstihu a ve výborném stavu. Velkou výhodou je také znalost anglického jazyka na vysoké úrovni. Jako makléřku ji mohu jen doporučit a určitě bych se na ni opět obrátil v případě potřeby řešit další záležitost v oblasti realit. To stejné platí pro tuto kancelář - RE/MAX Alfa.
Jan BártaJan Bárta
12:55 31 Mar 23
Bohužel jsem měl tu smůlu, že prodej mojí nemovitosti zajišťovala z mého pohledu naprosto nekompetentní paní makléřka Veronika Váňová, která například i přes výslovnou domluvu nechala zlikvidovat část výbavy prodávané nemovitosti (ručně vyrobenou dřevěnou příčku), opakovaně sdělovala nepravdy, včetně toho, že odkazovaná zlikvidovaná část výbavy prodávané nemovitosti zůstala zachována pro případný zájem kupce (likvidace této výbavy mi byla bez dalšího oznámena až po několika měsících, během nichž jsem byl utvrzován o tom, že tato výbava byla zachována). Klíče od prodávané nemovitosti se pak nacházely v osobním obydlí paní makléřky, do kterého měla přístup celá řada dalších, na transakci zcela nezúčastněných osob. Naprosto neprofesionální přístup, lživé vystupování a prospěchářské chování. Rozhodně paní Váňovou nedoporučuji.Děkuji naopak velice uctivě jediné kompetentní osobě, kterou jsem v rámci REMAX alfa poznal, a to paní Evě Churánkové, která naštěstí celou transakci před jejím finalizováním převzala a alespoň částečně napravila "práci" její zcela nekvalifikované kolegyně paní Váňové. Spolupráce s paní Churánkovou byla velmi fajn.
KonyKony
21:17 07 Mar 23
Chtěla bych velice poděkovat realitnímu makléři panu Ing. Radku Karnoldovi za velice příjemný, distingovaný, zodpovědný, profesionální a lidský přístup při pořizování nemovitosti. Obdivuji jeho maximální nasazení, ochotu a vstřícnost při všech jednáních. Vřele doporučuji všem při volbě a výběru realitního makléře.KP
Zuzana ErbenováZuzana Erbenová
11:57 20 Nov 22
Pan Ing. Petr Šoupal je opravdový profesionál. Se vším nám pomohl, vše vysvětlil. Časově byl velmi přizpůsobivý a jednaní s ním bylo vždy efektivní a příjemné. Moc děkuji za spolepráci.¨Zuzana Erbenová
Ráda bych poukázala na neprofesionální jednání makléře Brabec Tomáš. Jednalo se o pronájem bytu ve Staré Boleslavi 2+1 Komenského 1414/2. Na sms zprávu nereagoval, na mail také neodpověděl. Myslím, že tomuto makléři chybí škola slušného chování.
Stepan HrubyStepan Hruby
16:17 19 Oct 22
Má osobní zkušenost s panem RNDr. Pleskačem je na více než "jen" pět hvězdiček. Řešil jsem velice složitý prodej bytu a jiní makléři se k celé věci stavěli skepticky a o celou záležitost nejevili zájem. Pan doktor se mi věnoval téměř po celý rok a provedl mě všemi úskalími ke zdárnému konci, i když výsledek nebyl zcela jistý.Ještě jednou Vám děkuji za profesionální a lidský přístup.
Lucie SvobodováLucie Svobodová
07:36 18 Oct 22
Děkuji moc paní Šebíkové za příkladnou spolupráci a profesionální přístup při prodeji bytu! Její milé vystupování a perfektní příprava celou obchodní transakci zpříjemnila k všestranné spokojenosti. Díky! Lucie.
Меха ВавшкоМеха Вавшко
18:58 12 Oct 22
Alfa byla se spoluprací s agenturou Remax velmi spokojena. Práce byla koordinovaná a profesionální. Všechny problémy byly vyřešeny správně, jasně, bez prodlení. Realitní makléřka Barbara se ukázala jako typ člověka, který je vlastně na jejím místě (podle pozice, kterou zastává): profesionální, korektní, zručný v jednání, rychle reaguje na dotazy, velmi příjemný. Jsem velmi vděčný vaší agentuře a zejména Barbaře za pomoc s papírováním. Samozřejmě Vás doporučím svým přátelům a známým.
Pavla KučerováPavla Kučerová
20:36 09 Oct 22
Byli jsme velmi spokojeni se všemi službami, které nám při pronájmu bytu poskytla paní Jana Gondeková z RE/MAX Alfa. Vybrala nám vhodné nájemce a při předání bytu zajistila sama převod el.energií i plynu,zaznamenala všechny stavy měřidel apod. Všechny starostí vyřešila za nás. Mohu jí komukoliv doporučit. Spolupráce s ní byla jedním slovem úžasná, o nic jsme se nestarali,všechno udělala za nás. Pokud budeme někdy potřebovat realitní služby,určitě se obrátíme zase na ní. Děkujeme za vstřícnost a profesionální pomoc.
Barbora ReinischováBarbora Reinischová
11:07 15 Aug 22
Paní makléřka Hana Dörflerová byla velmi profesionální, milá a vstřícná. Oceňuji její lidský přístup a všem ji mohu doporučit.
Nina BraunNina Braun
14:41 25 Jul 22
Maximálně spokojená, skvělý vstřícný profesionální přístup od Pána Jakuba Švarce. Doporučuji Všem
Helena DrakulaHelena Drakula
22:28 10 Jul 22
Pan Martin PleskačVelice milý a ochotný pán, odpovídá srozumitelně na veškeré otázky, dokáže vše velice dobře vysvětlit a objasnit. Lepšího makléře bych si nemohla ani přát. Já osobně jsem s prací pana Pleskače moc spokojená.
Tomas VranaTomas Vrana
20:24 30 Jun 22
Paní Doflerová z RE/MAX Alfa, mi už pomáhala s druhým prodejem bytu a pokaždé maximální spokojenost. Dal jsem jí klíče, postarala se o perfektní vyklizení bytu, následnou výmalbu, fináloví úklid a samozřejmě s inzercí. Můžu 100 % doporučit
robert palanrobert palan
11:22 28 Jun 22
Dovoluji si sdílet moji výbornou zkušenost s paní Hanou Dorflerovou, se kterou jsem konzultoval prodej domu a jeho ocenění. Prošla se mnou celý proces a vysvětlila různé aspekty. Vše v milé a přátelské atmosféře. Vřele doporučuji. Robert Palán.
Jan ManasterskyJan Manastersky
10:48 27 Jun 22
Před setkáním s paní Gondekovou a řešením bydlení přes makléře jsem byl k tomuto postupu velice skeptický, nyní musím uznat, že když narazíte na někoho tak schopného, jako je právě paní Gondeková, pak se vše vyřídí plynule a bez jakéhokoliv zádrhelu, mohu jen doporučit 🙂
Hortys HortysHortys Hortys
10:52 23 Jun 22
Jana Gondeková byla naprosto skvělá při prodeji mého bytu. Profesionální, ochotná. Nic pro ní není problém.Jakub Hortenský
Jarda ČernýJarda Černý
07:40 16 Jun 22
Ing. Hana Dörflerová - k paní Haně jsem se dostal na doporučení známých, kterým úspěšně prodala problematický byt. Ja jsem s její pomoci kupoval investiční pozemky a jeden byt. Paní Hana vybrala nejvhodnější nabídky dle mého zadání, takže jsme šli na prohlídky téměř"najisto". Poté zařídila vše spojené s nákupem, tak jsem mohl v klidu odjet do zahraničí.Velmi příjemná mladá dáma s obrovským rozhledem a smyslem pro preciznost.
T ST S
10:44 02 Jun 22
Hledali jsme dlouho naši vysněnou nemovitost, až jsme těsně před Vánoci narazili na inzerát Re/Maxu, s kontaktem na paní Vlaďku Hejskovou. Inzerát byl velmi profesionálně zpracovaný. Od prvního kontaktu jsme měli v paní Hejskové obrovskou podporu. I když jsem volala o víkendu, nebo ve večerních hodinách, vždy byla ochotná, lidská a profesionální. Se vším potřebným nám poradila, stála při nás a zprostředkovala bezproblémový obchod a komunikaci s prodávajícícm. Mohu vřele doporučit realitní kancelář i konkrétně paní Hejskovou jako prodávající.
Vendula MatlovaVendula Matlova
15:11 01 Jun 22
Hanka Dörflerová, makléřka REMAXu, je velmi vstřícná, spolehlivá a je profesionálka každým coulem. Během hledání pronájmu jsem cítila opravdový lidský zájem a snahu zajistit všem stranám nejlepší možné podmínky. Děkuju a v budoucnu se na Hanku opět budu obracet.
Josef VelekJosef Velek
12:39 26 May 22
Moje osobní zkušenost se společností Remax Alfa je velmi pozitivní. Chci poděkovat makléřce Kateřině Melanové za její velmi vstřícný postoj při ocenění bytu a za její trpělivost a profesionalitu při vysvětlování všech možných problémů a souvislostí, které by se mohly týkat prodeje družstevního podílu na současném dosti hektickém trhu s nemovitostmi.
Jaromir KlirJaromir Klir
16:28 25 May 22
Dobrý den,Byl jsem velmi spokojen s profesionalitou a lidským přístupem paní Hany Dorflerové od společnosti Remax. Poskytla mi ucelené odborné informace a odhad prodejní ceny nemovitosti. Osobně tuto paní makléřku velmi doporučuji.S pozdravem J. Klír
Jiří SeibertJiří Seibert
08:16 21 May 22
Paní Jana Gondeková zabezpečila komplexně prodej mého bytu, takže já jsem s tím neměl žádnou práci. Jsem maximálně spokojený a mohu její služby jen vřele doporučit.
Markéta VotrubováMarkéta Votrubová
09:01 18 Apr 22
Při koupi bytu jsem byla velmi spokojená se zprostředkováním paní makléřky Jany Gondekové. Velmi vstřícný přístup, milé a rychlé jednání.
Roman PavlisRoman Pavlis
08:20 04 Apr 22
Po té, co jsem se odstěhoval z ČR jsem prodával jsem rodinný dům u Prahy. Z výběru makléře jsem měl obavy, protože celou transakci bylo třeba uskutečnit na dálku. Paní Eva a paní Veronika se úkolu zhostily naprosto profesionálně a pro prodej nechaly vyhotovit naprosto fenomenální prezentaci. Mám možnost porovnat jejich práci s prací realitních makléřů ve Velké Británii a musím konstatovat, že se Britští makléři mají ještě co učit. Pečlivost s představením nemovitosti potenciálním kupcům i zastupování prodejce při prodejní transakci byla příkladná a jejich odměna naprosto zasloužená. Obě dámy mohu jen doporučit.
Honza NováčekHonza Nováček
06:29 23 Mar 22
Sluzby pani Gondekove mohu vsem plne doporucit - vstricnost, rychlost, profesionalita, vse 5 hvezdicek.Pomohla nam pronajmout byt - velmi rychle zajistila potencialni zajemce a zajistila veskery servis kolem - k tomu absolutni transparence a vstricnost. Doporucuji!
Klára PyszkováKlára Pyszková
10:26 17 Mar 22
Se společností RE/MAX Alfa mám pozitivní osobní zkušenost. Jednala jsem s paní makléřkou Janou Gondekovou, která byla po celou dobu velmi ochotná odpovědět na veškeré mé dotazy a řešit nastalé komplikace. Celkově byl její přístup vstřícný, profesionální a přátelský. Určitě mohu vřele doporučit!
Radek CihelkaRadek Cihelka
08:32 14 Mar 22
Děkuji za perfektní realitní služby. Realitní makléřka Jana Gondeková je člověk na správném místě, doporučuji.
LUBOS BLUBOS B
14:43 25 Feb 22
Paní Lenka Formanová pro mne zrealizovala několik odhadů a prodej družstevního podílu v bytovém družstvu. Jednání paní Formanové bylo vždy naprosto profesionální. S jejím přístupem jsem byl velice spokojen a mohu ji vřele doporučit. Luboš Bien
FilasenFilasen
20:11 24 Feb 22
Realitní společnost RE/MAX Alfa…??Tak to je přesně ta společnost,se kterou chcete spolupracovat,když řešíte cokoli ohledně nemovitostí..Profesionalita, vstřícnost a neuvěřitelně rychlé jednání v dané věci,je jen malou kapkou z toho...co pro své klienty dokáže udělat realitní společnost RE/MAX AlfaVřele doporučuji...
Ondřej StloukalOndřej Stloukal
17:26 07 Feb 22
Velmi rychlé, profesionální a příjemné jednání. Paní byla velice ochotná. Jsme velmi spokojeni mohu jen doporučit
Jan ZajíčekJan Zajíček
09:51 01 Feb 22
Maklere REMAX Alfa, se kterymi mam moznost dlouhodobe spolupracovat, povazuji za velke profesionaly v oboru. Vedle toho bych vyzdvihl velkou serioznost poskytovanych sluzeb jak ze strany jednotlivych makleru, tak ze strany vedeni kancelare, coz bohuzel neni stale na trhu s nemovitosmi samozrejmosti. I z tohoto duvodu nas vzajemna spoluprace velmi tesi.
Marta OsersovaMarta Osersova
11:16 14 Jan 22
Velmi děkujeme paní makléřce Formanové za to, jak nás provedla celým procesem koupě nemovitosti. Byli jsme velmi spokojeni. Oceňujeme zejména profesionalitu, ale i lidský přístup a velkou vstřícnost, například z hlediska času, kdy paní makléřce nevadilo setkat se s námi třeba i o víkendu. Její služby považujeme za nadstandardní, neboť po celou dobu dělala více než musela a bylo nám k dispozici kdykoli, kdy jsme potřebovali něco řešit. Ještě jednou děkujeme a velmi doporučujeme.
js_loader

Jane & John Doe

Nunc dapibus tortor vel mi dapibus sollicitudin. Quisque porta. Nullam sapien sem, ornare ac, nonummy non, lobortis a enim. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla.

Jane Doe

Proin pede metus, vulputate nec, fermentum fringilla, vehicula vitae, justo. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Aliquam erat volutpat.

John Doe

Fusce suscipit libero eget elit. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit.